Παλικάρι με τα όλα του!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/SAKI1238.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ότι και να πούμε στον σημερινό (24/2) επαναληπτικό για τον Αγγελή Αγγελή θα είναι λίγο. Ήταν ένας αμυντικός που βρισκόταν παντού και έκοβε ότι πήγαινε να περάσει από την πλευρά του αντιπάλου.
Με το κεφάλι ψηλά, χαμηλά με τάγκλιν, ένας εναντίον ενός, ήταν σήμερα ανίκητος ο διεθνής αμυντικός της ομάδας μας. Και εδώ που τα λέμε βρήκαμε τον νέο ηγέτη μας στην άμυνα.
Με την ανανέωση από τη διοίκηση να έρχεται ως το «κερασάκι στην τούρτα’ για τον φετινό Αγγελή, πλέον δεν ανησυχούμε γιατί η ομάδα θα έχει παλικάρια και για τα επόμενα χρόνια!
Recommended for you