Αυτή τη φορά να βλέπεις καλύτερα!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/images_diplaros_george__trio_diaitith_me_ermi_0-0.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο Δημήτρης Μασιάς μαζί με του Νίκου Εγγλέζου και Χρίστο Ε. Χρίστου ορίστηκαν να διευθύνουν τον αγώνα της ομάδα μας με τον Ερμή την ερχόμενη Δευτέρα (15/2). Ελπίζουμε να γίνει μια ακριβοδίκαιη διαιτησία και ευελπιστούμε ότι ο β΄βοηθός διαιτητής κύριος Χρίστου αυτή τη φορά θα βλέπει καλύτερα τις φάσεις.
Θυμίζουμε ότι ο κύριος Χρίστου, δεν καταλόγισε γκολ το οποίο φάνηκε να πέρασε τη γραμμή σε προβολή του Πίττα. Ο νεαρός ποδοσφαιριστής μας αφού έκανε την προβολή η μπάλα όπως έδειξαν οι τηλεοπτικοί δέκτες πέρασε ολόκληρη τη γραμμή πριν ο αμυντικός του Ερμή διώξει την μπάλα.
Ελπίζουμε ότι αυτή τη φορά ο εν λόγω βοηθός διαιτητής, να βλέπει πιο καλά τις φάσεις και να είναι σωστός!
Η φωτογραφία είναι από τον προηγούμενο αγώνα του Α΄γύρου με τον Ερμή. Ο κύριος Χρίστου είναι στα αριστερά.