Το μένος σας, η πώρωση μας!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/images_sezon_2015-2016_mvpppp.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
«Κάποιοι» έδωσαν σαν «κοράκια» πάνω στο Θρύλο λες και πήρε τη νίκη με την βοήθεια της διαιτησίας! Μέχρι και τον Βάλε έβγαλαν MVP της αναμέτρησης από την στιγμή που ο Πορτογάλος πορτιέρο ήταν θεατής καθόλη τη διάρκεια της επανάληψης και λιγοστές φορές απειλήθηκε στο πρώτο μέρος!
Πραγματικά αυτός που έγραφε το ρεπορτάζ μάλλον ήταν σε άλλο γήπεδο ή καλυτέρα παρακαλούσε με χίλια να χάσει η ομάδα μας!
Έλεος πραγματικά!