«Θρύλε γερά, θρύλε γερά…»
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/01/images_diplaros_george__panigirismos_stogian.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
«Θρύλε γερά, θρύλε γερά, πρωτάθλημα ξανά», ήταν το σύνθημα που δονούσε την ατμόσφαιρα στη δυτική μετά το τέλος του χθεσινού αγώνα της ομάδας μας με τη Νέα Σαλαμίνα.
Η απόδοση της ομάδας μας, όχι μόνο χθες, αλλά και στα προηγούμενα παιχνίδια άρχισε να πείθει δειλά, δειλά τους οπαδούς μας, ότι ο φετινός Απόλλωνας μπορεί για τον τίτλο.
Η δουλειά που γίνεται στο Κολόσσι φέρνει αποτελέσματα, τα προβλήματα τραυματισμών αλλά και τιμωριών επιλύονται σχεδόν με «μαθηματική ακρίβεια» και η ομάδα μας σαν καλοκουρδισμένο ρολόι αρχίζει πλέον να πείθει.
Αυτό που απαιτείται για τον μεγάλο στόχο είναι η σταθερότητα, η σοβαρότητα και η εντατική δουλειά για να συνεχίσουν να έρχονται τα αποτελέσματα και η ευφορία στο στρατόπεδο της οικογένειας του Θρύλου μας, να συνεχίσει να υπάρχει.