Το σκορ στο 0-4 κι αυτός προσπάθησε να του κόψει το ποδόσφαιρο! (video)

Posted on

Οι ποδοσφαιριστές του Ερμή έφυγαν από το γήπεδο απογοητευμένοι, σκυθρωποί και δεν μπορούσαν να πιστέψουν πως δέχτηκαν μισή ντουζίνα γκολ από την ομάδα μας και 4 τεμάχια από το ημίχρονο.

Ο εκνευρισμός των παικτών του Ερμή ήταν έκδηλος ειδικά στο Β’ ημίχρονο που έστω κι αν η ομάδα μας έριξε ταχύτητα εντούτοις δύσκολα μπορούσαν να ανακτήσουν την κατοχή της μπάλας.

Στο 55’ του αγώνα και με το σκορ στο 0-4 ο ποδοσφαιριστής του Ερμή Τσούμου δεν άντεξε απλά να είναι θεατής του αγώνα, τα πήρε στο κρανίο, και έκανε ένα εγκληματικό φάουλ στον Μαρτίνεζ που θα μπορούσε να του κόψει ακόμα και το ποδόσφαιρο με τον διαιτητή όμως να αρκείται μόνο στην κίτρινη κάρτα!

Θα πάρει χρόνια στην ομάδα του Φανιέρου να ξεπεράσουν την εξάρα αλλά μόνο ευγνώμονες θα πρέπει να νιώθουν προς τον Απόλλωνα που τους σεβάστηκε στο Β’ ημίχρονο και το έριξε στην προπόνηση αλλιώς το σκορ μπορεί να έφτανε σε διψήφιο αριθμό τερμάτων!