ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Τρεις νίκες και μια ισοπαλία!(Φωτορεπορτάζ)

Αρκετός καλός ήταν ο απολογισμός των κλιμακίων της Ακαδημίας για τη σημερινή(24/3) 29η αγωνιστική των Προαιρετικών πρωταθλημάτων! Αναλυτικά η ομάδα των U14 νίκησε εντός έδρας την Ομόνοια με 1-0 χάρις σε τέρμα που πέτυχε ο Παναγιώτου στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Η ομάδα των U15 εξήλθε ισόπαλη κόντρα στην πρωτοπόρο Ομόνοια με 0-0.

Οι ομάδες που αγωνίζονταν εκτός έδρας πέτυχαν σπουδαίες νίκες με τη U16 να παίρνει μια μεγάλη νίκη με 6-0, με τρία τέρματα του Εφραιμίδη, και από ένα οι Χριστοδούλου, Ανδρέου και Διονυσίου. Η ομάδα των U17 στα τελευταία λεπτά του αγώνα πήρε μια σπουδαία νίκη στην προσπάθεια που κάνει για κατάκτηση του τίτλου με κεφαλιά γκολ του Φλουρή!

Φωτορεπορτάζ από τους δύο σημερινούς(24/3) εντός έδρας αγώνες μας των ομάδων U14 και U15: