Νίκη για τους U15!(Φωτορεπορτάζ, video)

Τη νίκη με 4-0 πήρε η ομάδα των U15 κόντρα στον Άρη εντός έδρας. Οι ποδοσφαιριστές του Μάριου Χαραλάμπους δεν μπήκαν καλά στον αγωνιστικό χώρο με αποτέλεσμα το ημίχρονο να τελειώσει ισόπαλο χωρίς τέρματα. Στην επανάληψη με καλύτερες επιλογές αλλά και κάποιες διορθωτικές αλλαγές από τον πάγκο η ομάδα μας κατάφερε να σημειώσει τέσσερα γκολ και να παραμείνει στα ψηλά της βαθμολογίας.

Τα τέρματα για την ομάδα έβαλαν οι Κρεμμύδης μετά από πλασέ και κόντρα στον τερματοφύλακα, Ελευθερίου με ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή, ο Σαββίδης με εκτέλεση πέναλτι και ο Ταλιαδώρος μετά από ωραία κίνηση και αφού ντρίμπλαρε και τον τερματοφύλακα. Πλέον η ομάδα μας συνεχίζει στα ψηλά της βαθμολογίας με 31 βαθμούς.