Απογοητευτικές καταστάσεις!

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η ομάδα μας στο τοπικό ντέρμπι με ΑΕΛ! Η ομάδα μας είχε μια απογοητευτική εμφάνιση παρότι κατάφερε να προηγηθεί με 1-0 με τον Παπουλή στο 15’ δεν μπόρεσε σε κανένα σημείο της αναμέτρησης να επιβάλει τον ρυθμό της και χωρίς πάθος χωρίς, θέληση και κυρίως με ένα προβλέψιμο και ανούσιο παιχνίδι έδωσε την ευκαιρία στον αντίπαλο να ισοφαρίσει λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη και πάλι η ομάδα μας χωρίς σωστό πλάνο και κυρίως χωρίς πάθος αλλά και με ένα παιχνίδι εντελώς ανούσιο, έδωσε την ευκαιρία στον αντίπαλο να ξεθαρρέψει μια και καλή και να πάρει προβάδισμα στο σκορ κατά μεσοίς της επανάληψης.

Τίποτα δεν άλλαξε μέχρι το τέλος απλά και μόνο γιατί δεν είχαμε τίποτα να επιδείξουμε μπροστά σε ένα αντίπαλο που ήξερε τι ήθελε μέσα στο γήπεδο.

Είναι ξεκάθαρο πλέον το τεχνικό επιτελείο δεν μπορεί να εμπνεύσει ούτε τους ποδοσφαιριστές ούτε τον κόσμο. Αναλάβετε άπαντες τις ευθύνες γιατί πλέον η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο!