Ισοπαλία στην πρόβα τζενεράλε!(Φωτορεπορτάζ)

Φιλική ισοπαλία 1-1 της ομάδας μας με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Ο Πιέχ με πέναλτι στο 85′ άνοιξε το σκορ και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Τζιόλη στις καθυστερήσεις.

Η προπονητής μας έβγαλε τα δικά του χρήσιμα συμπεράσματα. Ήταν ένα πολύ δυνατό τεστ σε μια δύσκολη έδρα κόντρα σε ένα ποιοτικό αντίπαλο και οι ποδοσφαιριστές μας παρότι δεν ήταν πολύ επικίνδυνοι μπροστά από την αντίπαλη εστία εντούτοις αγωνίστηκαν μυαλωμένα και δεν επέτρεψαν στον αντίπαλο να είναι πολύ απειλητικός.

Η τεχνική μας ηγεσία έδωσε χρόνο συμμετοχής σε αρκετούς ποδοσφαιριστές ενώ σε κάθε ημίχρονο η ομάδα μας αγωνίστηκε με διαφορετικό σχεδιασμό.

Η σύνθεση της ομάδας μας: Βάλε, Αγγελή (90’ Λ. Κυριάκου), Βινίσιους, Βασιλείου, Στυλιανού, Χάμπος, Μπάρμπαρος (46’ Πίττας), Ντα Σίλβα (71’ Σακέτι), Μάγκλιτσα (46’ Μπεντόγια), Γκίε (65’ Πιέχ), Πέδρο.